زنی که تنها با پست چند عکس ساده در توییتر معروف شد+ عکس‌ها

زنی که تنها با پست چند عکس ساده در توییتر معروف شد+ عکس‌ها

گوردن که تنها چند عکس و یک ویدئوی کوتاه از لحظه‌ای که شاتل اندیور از میان ابرها به فضا می‌رود، با آیفونش گرفته بود، پس از پست عکس‌هایش در توییتر به یکی از معروفترین زنان مبدل شد.

به گزارش سیتنا (CITNA.IR) به نقل از عصرایران، “استفانی گوردون” برای دیدار با والدینش سوار هواپیما شده بود تا به “پالم بیچ” برود. خلبان هواپیما در بین راه به مسافران گفت که آنها می‌توانند در مسیر راه شاهد آخرین پرواز شاتل فضایی “اندیور” باشند.
با این همه، استفانی اصلا حدسش را نمی‌زد که بختی برای به تصویر کشیدن این صحنه تاریخی داشته باشد. در مسیر راه، همین که اندیور قابل مشاهده شد، گوردن آیفونش را برداشت و چند عکس و یک ویدئوی کوتاه از لحظه‌ای که شاتل اندیور از میان ابرها به فضا می‌رود، گرفت. وقتی روی زمین فرود آمدند، او عکس‌ها را پست کرد تا ۱۸۰۰ دنبال کننده او در توییتر بتوانند آنها را ببینند.
زنی که تنها با پست چند عکس ساده در توییتر معروف شد+ عکس‌ها1
اما چند ساعت بعد، خبرگزاری‌هایی ABC ،BBC و CNBC با او تماس گرفتند و یک هزار نفر او را در توییتر دنبال کردند، طوری که مجبور شد، سیستم آگاه سازی آیفون را که از وجود دنبال کننده‌ها مطلع میکرد، خاموش کند، تا شارژ باطری آیفوناش خالی نشود!
استفانی که دنبال کننده های محدودی داشت و بیشتر در مورد ورزش توییت می‌کرد، انتظار نداشت که اینقدر مشهور شود. البته افراد دیگر هم در هواپیما، از صحنه عکس گرفته بودند، اما تنها همین زن ۳۳ ساله که شغلش برنامه ریزی مراسم است، عکس‌ها را به توییتر فرستاده بود.
زنی که تنها با پست چند عکس ساده در توییتر معروف شد+ عکس‌ها2
گوردون که در پی به دست آوردن کار جدیدی است، از شانس خود استفاده کرده است و رزومه خود را هم توییت کرده است، شاید یکی از دنبال کننده‌های جدیدش، فرصتی برای کاری تازه به او بدهد.
استفانی می‌گوید: “تماشای آخرین پرواز شاتل اندیور الهامبخش است و تماشای این صحنه از زاویه ای متفاوت، جالب است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *