همراه اول: ما حامی دومین کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه هستیم

همراه اول جهت تبیین، توسعه و فرهنگ سازی خدمات نوین بر بستر تلفن همراه، برای دومین سال متوالی حامی کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه شد.

به گزارش شرکت ارتباطات سیار ایران، این کنفرانس که با همت دانشگاه شریف، اساتید، مدیران و کارشناسان صنعت تلفن همراه کشور در تاریخ های 14 و 15 اسفند ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار می شود، از سخنرانی بزرگان تلفن همراه ایران و همچنین مدیران شرکت های بین المللی بهره مند خواهد شد.
در پنل های تخصصی این کنفرانس به سه موضوع “بانکداری و پرداخت همراه”، “خدمات عمومی و دولت همراه” و”محتوا، نرم افزار، بازی و سرگرمی موبایل” در بستر تلفن پرداخته شده و این موضوعات مورد بحث و گفتگو کارشناسان و مدیران قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است که شرکت ارتباطات سیار ایران در راستای اصول حرفه ای خود که حمایت از استعدادها، نخبگان و جوانان کشور است، علاوه بر این کنفرانس از جشنواره “نوآوری های تلفن همراه” نيز حمایت کرده است که برندگان این رویداد ملی در روز اول کنفرانس معرفی شده و جوایز خود را دریافت خواهند کرد.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت کنفرانس به نشانیwww.vasconference.ir و جشنواره نوآوري هاي تلفن همراه به نشانی www.mobileawards.ir مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *